Turniej szachowy- wyniki

W dniu 30.03.2019r rozegrany został turniej otwarty na Targówku w kategorii wiekowej 2009 i młodsi gdzie starowało aż 111 zawodników. Z naszej szkoły startowało 9 zawodników którzy zajęli wysokie miejsca. Krzysztof Urych po raz kolejny potwierdził silny progres i wysoki wynik zajmując V miejsce w turnieju uzyskując aż 6 pkt z siedmiu możliwych. Przegrał z wyższymi miejscami wartościowaniem Bucholza. Szymon Oliński zajął 18 miejsce, a Szymon Złotowski 27 miejsce. Należy nadmienić, że wyżej wymieniona trójka będzie reprezentowała naszą szkołę podczas międzyszkolnych zawodów WOM w dzielnicy.
Pozostałe miejsca naszych zawodników są następujące: Dybowski Tomasz miejsce 31, Gajewski Marcel 36, Rogowski Tomasz 37, Krokiewicz Kacper 41, Salazar Rivera Szymon miejsce 42, Kapusciak Mateusz 54, Delegacz Damian 57.