Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy  

Szanowni Państwo,

Od 15 września 2025 r. mieszkańcy naszej dzielnicy mogą korzystać z bezpłatnych porad specjalistów w

Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy       

  1. Zawiszaków 21 m. 2

 Bezpłatne wsparcie dla mieszkańców w sytuacjach kryzysowych

  • Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Dzielnicy Rembertów oferuje bezpłatne wsparcie dla wszystkich mieszkańców dzielnicy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej lub kryzysowej. Oferuje anonimowe, nieodpłatne porady i konsultacje prawne oraz pomoc psychologiczną w zakresie profilaktyki i terapii uzależnienia i współuzależnienia oraz przeciwdziałania przemocy domowej.

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Dzielnicy Rembertów zapewnia wsparcie dla osób w kryzysie oraz ich rodzin. W ramach działalności PIK Rembertów, mieszkańcy dzielnicy Rembertów oraz Warszawy mogą skorzystać z porad profesjonalistów, w tym:

  • Prawnika –porady prawne dotyczące różnych aspektów życia codziennego, praw rodzinnych, mieszkaniowych czy też administracyjnych.
  • Psychologa –wsparcie emocjonalne, konsultacje w zakresie zdrowia psychicznego oraz pomoc w radzeniu sobie z trudnościami i kryzysami.
  • Specjalisty terapii uzależnień –konsultacje oraz działania profilaktyczne i terapeutyczne związane z uzależnieniami w tym od nowych technologii i współuzależnieniami
  • Wszystkie usługi świadczone są bezpłatnie i anonimowo.

 

https://www.froprzystan.com/realizowane-projekty/aktualne/punkt-informacyjno-konsultacyjny-dzielnicy-rembertow-m-st-warszawy

https://www.facebook.com/people/Fundacja-Rozwoju-Osobistego-Przysta%C5%84-/100070913955095/

 

Projekt jest realizowany na zlecenie tut. Urzędu przez Fundację Rozwoju Osobistego „Przystań”.

Zachęcamy do rozpowszechniania informacji.

Karty obiadowe

U W A G A !!!

 

Od września 2025r obiady na szkolnej stołówce będą wydawane uczniom  TYLKO na podstawie kart magnetycznych.

Karty – dla klas 2-8 wydawane będą u intendenta w dniach 01- 02 09.2025 w godz. 8.00 – 14.00

Klasy 1 karty  otrzymają w II semestrze nauki.

Osobom uprawnionym do korzystania ze stołówki szkolnej wydana będzie jednorazowo, bezpłatnie karta obiadowa, wykorzystywana przez wszystkie lata korzystania z obiadów.

Każda dodatkowa karta dla osoby korzystającej z obiadów będzie wydawana odpłatnie, (koszt 10.00 zł -uczeń zgłasza ten fakt w sekretariacie szkoły)

Osoby , rozpoczynające naukę w naszej szkole, które będą zainteresowane żywieniem proszone są o zgłoszenie w/w faktu do 29.08.2025r

(wraz z podaniem adresu e-mail, do korespondencji w aplikacji LOCA

nr rachunku bankowego na który będą dokonywane zwroty należności )

do intendenta placówki na adres: mkomuda@sp376.pl

Telefon kontaktowy do sekretariatu

Szanowni Państwo,

ze względu na trwające prace remontowe, kontakt telefoniczny przez numer stacjonarny jest utrudniony.
Prosimy o kontakt na numer telefonu komórkowego:  790 341 307

W okresie wakacji sekretariat dla interesantów jest czynny w godzinach 8.30 – 14.30.

 

Karty magnetyczne na stolówce

U W A G A !!!

 

Od września 2025 r. obiady na szkolnej stołówce będą wydawane uczniom na podstawie kart magnetycznych.

Osobom uprawnionym do korzystania ze stołówki szkolnej wydana będzie jednorazowo, bezpłatnie karta obiadowa, wykorzystywana przez wszystkie lata korzystania z obiadów.

Harmonogram wydawania kart będzie udostępniony na stronie internetowej szkoły, oraz na tablicy ogłoszeń w placówce od 1.09.2025 r.

Każda dodatkowa karta dla osoby korzystającej z obiadów będzie wydawana odpłatnie, (koszt 10.00 zł – uczeń zgłasza ten fakt do intendenta szkoły)

Osoby, rozpoczynające naukę w naszej szkole, które będą zainteresowane żywieniem proszone są o zgłoszenie w/w faktu do 29.08.2025 r.

(wraz z podaniem adresu e-mail, do korespondencji w aplikacji LOCA,  nr rachunku bankowego na który będą dokonywane zwroty należności )

do intendenta placówki na adres: mkomuda@sp376.pl