Konsultacje

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

         
Lp. Nazwisko i imię Przedmiot Dzień tygodnia Godzina
1 Augustyniak-Pawella Anita chemia, informatyka czwartek 14.35-15.35
2 Błońska Róża logopeda poniedziałek 16.30-17.30
3 Boruń Kinga edukacja wczesnoszkolna czwartek 7.30-8.30
4 Cisek Marta świetlica wtorek 16.30-16.30
5 Dzierań Bolesław język angielski środa 9.25-9.55
czwartek 8.25-8.55
6 Florjanowicz Hanna świetlica poniedziałek 8.00-9.00
7 Frączak Ewa świetlica piątek 9.00-10.00
8 Gałązka Beata matematyka środa 13.30-14.30
9 Głowacki Dariusz wf poniedziałek 15.00-16.00
10 Goławska Martyna matematyka środa 13.50-14.50
11 Gut Monika edukacja wczesnoszkolna środa 7.45-8.45
12 Harasim Jolanta nauczyciel wspomagający środa 10.40-11.40
13 Jachnik Dorota dyrektor środa 14.00-15.00
14 Jeżyna Bożena geografia, świetlica wtorek 14.40-15.40
15 Kizerwetter Tomasz szachy, wf wtorek 12.50-13.50
16 Kotlarska Joanna psycholog poniedziałek 7.30-8.30
17 Kowalczuk Małgorzata nauczyciel wspomagający piątek 11.35-12.35
18 Krzymowska Urszula świetlica środa 15.30-16.00
piątek 15.30-16.00
19 Książek Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna piątek 11.45-12.45
ostatni wtorek miesiąca (rodzice) 7.50-8.50
20 Kulhawik-Piotrowska Anna nauczyciel wspomagający piątek 9.40-10.40
21 Kulińska-Olbryś Monika język angielski poniedziałek 13.55-14.55
22 Librowska Ewa nauczyciel wspomagający środa 11.45-12.45
23 Lindstedt-Waligórska Urszula fizyka  czwartek 16.30-17.30                                  (co drugi tydzień)
24 Lipnicka Anna nauczyciel wspomagający środa 7.00-8.00
25 Łamek Nadia muzyka poniedziałek 14.50-15.50
26 Mierzwa Paweł historia, wos wtorek 14.00-15.00
27 Mikos Małgorzata edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 11.45-12.45
28 Minkina Aleksandra biologia środa 14.00-15.00
29 Modzelewska Joanna edukacja wczesnoszkolna piątek 11.45-12.45
ostatnia środa miesiąca (rodzice) 8.30-9.30
30 Mroczkowska Patrycja świetlica wtorek 16.30-17.30
31 Paczkowska Aneta edukacja wczesnoszkolna środa 7.55-8.55
32 Parr Elżbieta świetlica poniedziałek 16.00-17.00
33 Pawlak Patryk plastyka poniedziałek 15.35-16.35                                    (co drugi tydzień)
34 Polak Urszula świetlica czwartek 14.30-15.00
35 Popławska Małgorzata biologia piątek 12.50-13.50
36 Rokicka Monika edukacja wczesnoszkolna, wf wtorek 7.00-8.00
37 Skwarek Wioleta nauczyciel wspomagający poniedziałek 13.40-14.40
38 Słowiński Łukasz religia czwartek 7.45-8.45
39 Sobieraj Emilia pedagog piątek 7.00-8.00
40 Strzelczyk Agnieszka język polski piątek 12.40-13.40
41 Szamborska Małgorzata język niemiecki  czwartek 12.40-13.40
42 Szeffler-Grudkowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna środa 8.00-8.30
13.00-13.30
43 Ślęzak Maria język polski środa 12.30-13.30
44 Tarnawska Aneta edukacja wczesnoszkolna piątek 12.30-13.30
45 Trajer Barbara religia czwartek 12.30-13.30
46 Wawryszewicz Renata biblioteka środa 15.00-16.00
47 Yatsiv Nadiia język polski poniedziałek 12.50-13.35