W dniu 11 stycznia zostały rozegrane Mistrzostwa Dzielnicy mini piłki koszykowej dziewcząt. Dziewczynki z naszej Szkoły Podstawowej po zaciętej rywalizacji zajeły czwarte miejsce.
W dniu 11 stycznia zostały rozegrane Mistrzostwa Dzielnicy mini piłki koszykowej dziewcząt. Dziewczynki z naszej Szkoły Podstawowej po zaciętej rywalizacji zajeły czwarte miejsce.