WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ 2022/2023

 

WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ 2022/23 r.

  1. Tornister ( plecak)

  2. Piórnik – wyposażony w następujące przybory: 2 ołówki miękkie, temperówka z pojemnikiem, gumka do ścierania, nożyczki, 2 kleje w sztyfcie, komplet kredek (najlepiej ołówkowe, w grubej oprawie, 12 szt. Bambino),  linijka 20 cm – tak wyposażony piórnik dziecko przynosi do szkoły codziennie.

  1. Zeszyty: 2 zeszyty 32 kartkowe w trzy linie z kolorową liniaturą, 1 zeszyt 16 kartkowy w trzy linie z kolorową liniaturą do jęz. angielskiego, 1 zeszyt 32 kartkowy w kratkę, zeszyt do muzyki (pięciolinia), oraz zeszyt 32- kartkowy w kratkę ( do korespondencji).

  1. Materiały i przybory – farby plakatowe 12 szt.+ pędzelki: gruby i cienki + kubeczek na wodę, papier kolorowy, wycinanka, plastelina 12 szt., kredki świecowe, blok techniczny A4 z białymi kartkami, blok techniczny A4 z kolorowymi kartkami, blok techniczny A3 z białymi kartkami, blok techniczny A3 z kolorowymi kartkami, teczka tekturowa (2 szt.), krepina – bibuła, 1 ryza papieru ksero.

  2. Obuwie zmienne – obuwie sportowe z antypoślizgową, jasną podeszwą – dzieci zostawiają obuwie w worku, w szafce ubraniowej w szatni.

  3. Strój gimnastyczny – biała, bawełniana koszulka z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe (spakowane w worek, który dzieci będą pozostawiały w szkole).

  4. Chusteczki higieniczne wyciągane (1 opak. )

  5. Chusteczki nawilżane (1 opak. )

WSZYSTKIE PRZYBORY, ZESZYTY, PODRĘCZNIKI POWINNY BYĆ PODPISANE

WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ 2022